Evcil Hayvanlar

​​​​​​​Çoğu insan evcil hayvanını ailenin bir parçası olarak görür. Evcil hayvanlar bize neşe ve sonsuz saatlerce eğlence getiriyor. Eğer bizim gibiyseniz, ev tüylü, küçük bir arkadaşı olmadığı sürece ev değildir.

Evcil Hayvanlar

Çoğu insan evcil hayvanını ailenin bir parçası olarak görür. Evcil hayvanlar bize neşe ve sonsuz saatlerce eğlence getiriyor. Eğer bizim gibiyseniz, ev tüylü, küçük bir arkadaşı olmadığı sürece ev değildir.

 

Her çocuk ilk evcil hayvanlarını hatırlar çünkü bunun için çalışmak zorunda kalmışlardır. Aileni yeterince sorumlu olduğuna ikna ettikten sonra aldığın bir geçiş ayini. Balık istiyorsan, tankını temizleyeceğine söz vermiştin. Aynı şekilde, eğer bir köpek istiyorsanız, onu her gün yürümeye söz verdiniz. Melek gözlerin ya da akıllı sözlerin olsun, ailen de kabul etti. Tebrikler, ilk evcil hayvanınız elinizde!

 

Bugünlerde yerel evcil hayvan dükkanınızdan veya sığınağınızdan bile alabileceğiniz birçok farklı türde evcil hayvan var. Bazı mağazalar bile yılan ve tarantula taşıyor. Bunlardan birini satın almak için oldukça anlayışlı bir ebeveyniniz olmalı. Veya belki de saf biri.